Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXVII SESJA RADY GMINY CZERWIN".
Przyjęcie porządku obrad XXXVII sesji Rady Gminy Czerwin
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Arkadiusz Tyborowski | za |
5 | Mariusz Klec | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Marek Gawkowski | za |
9 | Anna Maria Daniłowska | za |
10 | Danuta Żebrowska | za |
11 | Rafał Tyszka | za |
12 | Justyna Jabłonka | za |
13 | Dorota Kwiatkowska | za |
14 | Roman Ciesielski | nieobecny |
15 | Jakub Leszczyński | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XXXVI sesji Rady Gminy Czerwin
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Arkadiusz Tyborowski | za |
5 | Mariusz Klec | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Marek Gawkowski | za |
9 | Anna Maria Daniłowska | za |
10 | Danuta Żebrowska | za |
11 | Rafał Tyszka | za |
12 | Justyna Jabłonka | za |
13 | Dorota Kwiatkowska | za |
14 | Roman Ciesielski | nieobecny |
15 | Jakub Leszczyński | nieobecny |
Projekt uchwały Nr XXXVII/1/22 w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czerwin w 2022 roku”
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Arkadiusz Tyborowski | za |
5 | Mariusz Klec | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Marek Gawkowski | za |
9 | Anna Maria Daniłowska | za |
10 | Danuta Żebrowska | za |
11 | Rafał Tyszka | za |
12 | Justyna Jabłonka | za |
13 | Dorota Kwiatkowska | za |
14 | Roman Ciesielski | nieobecny |
15 | Jakub Leszczyński | nieobecny |
Projekt uchwały Nr XXXVII/2/22 w sprawie przekazania petycji właściwym podmiotom
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Arkadiusz Tyborowski | za |
5 | Mariusz Klec | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Marek Gawkowski | za |
9 | Anna Maria Daniłowska | za |
10 | Danuta Żebrowska | za |
11 | Rafał Tyszka | za |
12 | Justyna Jabłonka | za |
13 | Dorota Kwiatkowska | za |
14 | Roman Ciesielski | nieobecny |
15 | Jakub Leszczyński | nieobecny |
Projekt uchwały nr XXXVII/3/22 w sprawie zmiany w uchwały budżetowej na 2022 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Arkadiusz Tyborowski | za |
5 | Mariusz Klec | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Marek Gawkowski | za |
9 | Anna Maria Daniłowska | za |
10 | Danuta Żebrowska | za |
11 | Rafał Tyszka | za |
12 | Justyna Jabłonka | za |
13 | Dorota Kwiatkowska | za |
14 | Roman Ciesielski | nieobecny |
15 | Jakub Leszczyński | nieobecny |
Przyjęcie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego za rok 2021
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Arkadiusz Tyborowski | za |
5 | Mariusz Klec | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Marek Gawkowski | za |
9 | Anna Maria Daniłowska | za |
10 | Danuta Żebrowska | za |
11 | Rafał Tyszka | za |
12 | Justyna Jabłonka | za |
13 | Dorota Kwiatkowska | za |
14 | Roman Ciesielski | nieobecny |
15 | Jakub Leszczyński | nieobecny |