Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVI SESJA RADY GMINY CZERWIN".
Porządek obrad XVI sesji Rady Gminy Czerwin
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Roman Ciesielski | za |
5 | Arkadiusz Tyborowski | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Jakub Leszczyński | za |
9 | Marek Gawkowski | za |
10 | Anna Maria Daniłowska | za |
11 | Danuta Żebrowska | za |
12 | Rafał Tyszka | za |
13 | Justyna Jabłonka | za |
14 | Dorota Kwiatkowska | za |
15 | Mariusz Klec | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XV sesji Rady Gminy Czerwin
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Roman Ciesielski | za |
5 | Arkadiusz Tyborowski | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Jakub Leszczyński | za |
9 | Marek Gawkowski | za |
10 | Anna Maria Daniłowska | za |
11 | Danuta Żebrowska | za |
12 | Rafał Tyszka | za |
13 | Justyna Jabłonka | za |
14 | Dorota Kwiatkowska | za |
15 | Mariusz Klec | nieobecny |
Uchwała Nr XVI/7/20 w sprawie przyjęcia sprawozdań z działalności stałych komisji Rady Gminy Czerwin za 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Roman Ciesielski | za |
5 | Arkadiusz Tyborowski | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Jakub Leszczyński | za |
9 | Marek Gawkowski | za |
10 | Anna Maria Daniłowska | za |
11 | Danuta Żebrowska | za |
12 | Rafał Tyszka | za |
13 | Justyna Jabłonka | za |
14 | Dorota Kwiatkowska | za |
15 | Mariusz Klec | nieobecny |
Uchwała Nr XVI/8/20 w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Roman Ciesielski | za |
5 | Arkadiusz Tyborowski | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Jakub Leszczyński | za |
9 | Marek Gawkowski | za |
10 | Anna Maria Daniłowska | za |
11 | Danuta Żebrowska | za |
12 | Rafał Tyszka | za |
13 | Justyna Jabłonka | za |
14 | Dorota Kwiatkowska | za |
15 | Mariusz Klec | nieobecny |
Uchwała Nr XVI/9/20 w sprawie udzielenia odpowiedzi na skargę wniesioną do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie na uchwałę nr IV/15/18 Rady Gminy Czerwin z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Roman Ciesielski | za |
5 | Arkadiusz Tyborowski | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Jakub Leszczyński | za |
9 | Marek Gawkowski | za |
10 | Anna Maria Daniłowska | za |
11 | Danuta Żebrowska | za |
12 | Rafał Tyszka | za |
13 | Justyna Jabłonka | za |
14 | Dorota Kwiatkowska | za |
15 | Mariusz Klec | nieobecny |
Przekazanie organowi wykonawczemu wniosku Mieszkańców Wsi Łady-Mans oraz Mieszkańców wsi Załuski o wyasfaltowanie w 2020 roku drogi gminnej o numerze 136 obręb Lady Mans oraz drogi gminnej o numerze 91 obręb Łady-Mans.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Roman Ciesielski | za |
5 | Arkadiusz Tyborowski | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Jakub Leszczyński | za |
9 | Marek Gawkowski | za |
10 | Anna Maria Daniłowska | za |
11 | Danuta Żebrowska | za |
12 | Rafał Tyszka | za |
13 | Justyna Jabłonka | za |
14 | Dorota Kwiatkowska | za |
15 | Mariusz Klec | nieobecny |
Przyjęcie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego za rok 2019.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Roman Ciesielski | za |
5 | Arkadiusz Tyborowski | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Jakub Leszczyński | za |
9 | Marek Gawkowski | za |
10 | Anna Maria Daniłowska | za |
11 | Danuta Żebrowska | za |
12 | Rafał Tyszka | za |
13 | Justyna Jabłonka | za |
14 | Dorota Kwiatkowska | za |
15 | Mariusz Klec | nieobecny |
Przyjęcie sprawozdania z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwinie za 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Ewelina Guberska | za |
4 | Roman Ciesielski | za |
5 | Arkadiusz Tyborowski | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Jakub Leszczyński | za |
9 | Marek Gawkowski | za |
10 | Anna Maria Daniłowska | za |
11 | Danuta Żebrowska | za |
12 | Rafał Tyszka | za |
13 | Justyna Jabłonka | za |
14 | Dorota Kwiatkowska | za |
15 | Mariusz Klec | nieobecny |