Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XIX Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Czerwin".
Przyjęcie porządku obrad XIX sesji Rady Gminy Czerwin.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Roman Ciesielski | za |
4 | Arkadiusz Tyborowski | za |
5 | Mariusz Klec | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Marek Gawkowski | za |
9 | Danuta Żebrowska | za |
10 | Rafał Tyszka | za |
11 | Justyna Jabłonka | za |
12 | Dorota Kwiatkowska | za |
13 | Ewelina Guberska | nieobecny |
14 | Jakub Leszczyński | nieobecny |
15 | Anna Maria Daniłowska | nieobecny |
Uchwała Nr XIX/28/20 w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Roman Ciesielski | za |
4 | Arkadiusz Tyborowski | za |
5 | Mariusz Klec | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Marek Gawkowski | za |
9 | Danuta Żebrowska | za |
10 | Rafał Tyszka | za |
11 | Justyna Jabłonka | za |
12 | Dorota Kwiatkowska | za |
13 | Ewelina Guberska | nieobecny |
14 | Jakub Leszczyński | nieobecny |
15 | Anna Maria Daniłowska | nieobecny |
Uchwała Nr XIX/29/20 w sprawie zaciągnięcia długoterminowej pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Krzysztof Tyszka | za |
2 | Radosław Grabowski | za |
3 | Roman Ciesielski | za |
4 | Arkadiusz Tyborowski | za |
5 | Mariusz Klec | za |
6 | Mariusz Mierzejewski | za |
7 | Magdalena Bożena Mierzejewska | za |
8 | Marek Gawkowski | za |
9 | Danuta Żebrowska | za |
10 | Rafał Tyszka | za |
11 | Justyna Jabłonka | za |
12 | Dorota Kwiatkowska | za |
13 | Ewelina Guberska | nieobecny |
14 | Jakub Leszczyński | nieobecny |
15 | Anna Maria Daniłowska | nieobecny |