Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Czerwin

Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Krzysztof Tyszka

Krzysztof Tyszka

Przewodniczący Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Zdobyte głosy w wyborach: 145

Szczegóły

Ewelina Guberska

Ewelina Guberska

Wiceprzewodniczący Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Zdobyte głosy w wyborach: 71

Szczegóły

Roman Ciesielski

Roman Ciesielski

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Wojciech Kowalewski
Zdobyte głosy w wyborach: 83

Szczegóły

Anna Maria Daniłowska

Anna Maria Daniłowska

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Długokęckiego
Zdobyte głosy w wyborach: 83

Szczegóły

Marek Gawkowski

Marek Gawkowski

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Zdobyte głosy w wyborach: 62

Szczegóły

Radosław Grabowski

Radosław Grabowski

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Zdobyte głosy w wyborach: 102

Szczegóły

Justyna Jabłonka

Justyna Jabłonka

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Zdobyte głosy w wyborach: 92

Szczegóły

Mariusz Klec

Mariusz Klec

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Gminy Czerwin
Zdobyte głosy w wyborach: 45

Szczegóły

Dorota Kwiatkowska

Dorota Kwiatkowska

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Gminy Czerwin
Zdobyte głosy w wyborach: 108

Szczegóły

Jakub Leszczyński

Jakub Leszczyński

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Gminy Czerwin
Zdobyte głosy w wyborach: 81

Szczegóły

Magdalena Bożena Mierzejewska

Magdalena Bożena Mierzejewska

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Zdobyte głosy w wyborach: 81

Szczegóły

Mariusz Mierzejewski

Mariusz Mierzejewski

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Dąbkowski
Zdobyte głosy w wyborach: 72

Szczegóły

Arkadiusz Tyborowski

Arkadiusz Tyborowski

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 74

Szczegóły

Rafał Tyszka

Rafał Tyszka

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 72

Szczegóły

Danuta Żebrowska

Danuta Żebrowska

Radny Klub: brak
Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 79

Szczegóły